Galeria Krotoszyńska na Facebook Galeria Krotoszyńska na YouTube
Wakacyjny Relaks
GODZINY OTWARCIA
Pon-Sob. 9:00 - 21:00
Niedz. handlowe: 10:00 - 20:00
PARTER
KONTAKT
517 916 900
Sklep

Wakacyjny Relaks

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Oddziały naszego biura podróży zlokalizowane są w galeriach handlowych w Krotoszynie, Ostrowie Wielkopolskim oraz Ostrzeszowie. Z nami wypoczniecie, poznacie, dotkniecie, poczujecie, zobaczycie najpiękniejsze i najciekawsze miejsca świata.

Oferujemy wczasy, wycieczki, domy wakacyjne i apartamenty, kolonie i obozy, rejsy w tym także rejsy z polskim pilotem oraz bardzo szeroką ofertę narciarską. Prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych, bonów podarunkowych oraz ubezpieczeń turystycznych. W naszym biurze zakupić możecie oferty lotnicze, autokarowe oraz z dojazdem własnym. Współpracujemy z Organizatorami w Polsce i Niemczech, dzięki temu mamy możliwość porównania ofert i wybrania tej najkorzystniejszej dla Państwa.

Mamy doświadczoną i profesjonalną kadrę, która z branżą turystyczną związana jest wiele lat i posiada ogromną wiedzę. Uczestniczymy w wielu szkoleniach produktowych i zagranicznych wyjazdach studyjnych. Nasza wiedza w połączeniu z doświadczeniem i pasją jest gwarancją Państwa wspaniałych i niezapomnianych wakacji. Spełniamy marzenia wszystkich naszych Klientów!

Najbliższe wejście: od ul. Benickiej/Mickiewicza (McDonald's)
Najbliższy parking: Zewnętrzny
Wakacyjny Relaks

Sklepy

Poznaj nasze marki

Zapraszamy!
ul. Słodowa 13, 63-700 Krotoszyn

Galeria Krotoszyńska na Facebook Galeria Krotoszyńska na YouTube