Galeria Krotoszyńska na Facebook Galeria Krotoszyńska na YouTube
Wakacyjny Relaks
GODZINY OTWARCIA
PARTER
KONTAKT
Sklep

Wakacyjny Relaks

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Oddziały naszego biura podróży zlokalizowane są w galeriach handlowych w Krotoszynie, Ostrowie Wielkopolskim oraz Ostrzeszowie. Z nami wypoczniecie, poznacie, dotkniecie, poczujecie, zobaczycie najpiękniejsze i najciekawsze miejsca świata.

Oferujemy wczasy, wycieczki, domy wakacyjne i apartamenty, kolonie i obozy, rejsy w tym także rejsy z polskim pilotem oraz bardzo szeroką ofertę narciarską. Prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych, bonów podarunkowych oraz ubezpieczeń turystycznych. W naszym biurze zakupić możecie oferty lotnicze, autokarowe oraz z dojazdem własnym. Współpracujemy z Organizatorami w Polsce i Niemczech, dzięki temu mamy możliwość porównania ofert i wybrania tej najkorzystniejszej dla Państwa.

Mamy doświadczoną i profesjonalną kadrę, która z branżą turystyczną związana jest wiele lat i posiada ogromną wiedzę. Uczestniczymy w wielu szkoleniach produktowych i zagranicznych wyjazdach studyjnych. Nasza wiedza w połączeniu z doświadczeniem i pasją jest gwarancją Państwa wspaniałych i niezapomnianych wakacji. Spełniamy marzenia wszystkich naszych Klientów!

Najbliższe wejście: od ul. Benickiej/Mickiewicza (McDonald's)
Najbliższy parking: Zewnętrzny
Wakacyjny Relaks

Sklepy

Poznaj nasze marki

Zapraszamy!
ul. Słodowa 13, 63-700 Krotoszyn

Galeria Krotoszyńska na Facebook Galeria Krotoszyńska na YouTube